Kimya
Florakim Kimya
temizlik ürünleri deterjan imalatı kimya sanayi
Neoflo Fırçasız Köpüklü Oto Yıkama Şampuanı
Işıldayan temizlik...

Neoflo; araçların yıkanmasında fırça ve sünger vb temizlik malzemeleri kullanmanıza gerek kalmadan, çizmeden temizlik ve parlaklık sağlayan özel olarak geliştirmiş olduğumuz %100 yerli bir üründür. Fırçasız Oto köpük Şampuanı AB normlarına uygun kimyasallar ile insan ve çevre sağlığına duyarlı şekilde üretilmektedir. Ürün yüksek kalitesi ile 1/60 şeklinde kullanılır.60 Lt 'lik köpük makinesi (HSP basınçlı püskürtme tüpünde) için 1 kg kullanmanız uygun olmaktadır. Çok köpürmesi sayesinde, tüm araç yüzeyinin köpükle kaplanmasını sağlar. Ekstra işleme gerek kalmadan (fırça veya süngere) nazik bir şekilde, boyaya zarar vermeden temizleme sağlar. Ayrıca içeriğindeki cila sayesinde aracınıza özel bir parlaklık sağlar.
- Kuş pisliği, sinek kalıntıları, ince yağ tabakalarını, kurumuş çamur lekeleri etkin temizleme özelliği.
- Ürün AB normlarına uygun olarak üretilmiş olup tüm bileşenleri biyolojik olarak tabiatta yok olabilmektedir. Doğaya, insan sağlığına ve kullanılan yüzeye hiçbir zararlı etkisi bulunmamaktadır.
-  TSE normlarına uygundur,

Ürün Çeşitleri :

Neoflo Fırçasız Köpüklü Oto Yıkama Şampuanı 25 kg

Kullanma Talimatı : Köpük makinesi nde (HSP basınçlı püskürtme tüpü) 1/60 seyreltilerek kullanılır. Araç üstüne püskürtüldükten sonra suyla durulama yapılır
temizlik ürünleri deterjan imalatı kimya sanayi
Florakim Kimya Temizlik Ürünleri Deterjan Üretimi Kimya Sanayi      2016 ®
Florakim Kimya Logo
Florakim Linkedin Sayfasını Takip Edin
Florakim Facebook Sayfasını Takip Edin
Oto Temizlik ve Bakım ürünleri