Kimya
Florakim Kimya
temizlik ürünleri deterjan imalatı kimya sanayi
Neoflo Oto Detay Temizleyici Deterjan
Işıldayan temizlik...

Oto Detay Temizleyici Deterjan

Araç içerisinde kullanılan çok amaçlı iç mekan temizleyicidir. Araçların koltuk, halı, tavan döşemelerinin temizlenmesinde kullanılır. Ayrıca araçtaki tüm plastik aksamların temizlenmesinde kullanılabilir. Uygulanacak alanın temizlik durumuna göre 1/30 'a kadar seyreltilerek kullanılır. TSE normlarına uygundur , insan ve çevre sağlığına zararlı olabilecek herhangi bir malzeme içermemektedir.

Ürün Çeşitleri :

Oto Detay Temizleyici Deterjanı  5 kg - 20 kg - 30 kg
temizlik ürünleri deterjan imalatı kimya sanayi
Florakim Kimya Temizlik Ürünleri Deterjan Üretimi Kimya Sanayi 2014 ©
Florakim Kimya Logo
Florakim Linkedin Sayfasını Takip Edin
Florakim Facebook Sayfasını Takip Edin
Oto Temizlik ve Bakım ürünleri


Kullanma Talimatı : Uygulanacak yüzeylere direkt olarak püskürtüldükten sonra herhangi bir sünger veya üstübü vb bir bez yardımı ile yüzeye sürülerek uygulanır.
columbia 4s jordan 4 columbia jordan 4 jordan 4 columbia jordan 7 French blue columbia 4s jordan 4 oreo columbia 4s oreo 4s jordan 4 oreo jordan 4 oreo jordan 4 columbia jordan 4 columbia jordan 7 French blue jordan 4 columbia oreo 4s jordan 4 oreo oreo 4s French blue 7s columbia 4s jordan 4 columbia oreo 4s columbia 4s jordan 4 columbia French blue 7s oreo 4s columbia 4s jordan 7 French blue columbia 4s jordan 4 oreo jordan 7 French blue oreo 4s oreo 4s jordan retro 4 jordan 4 oreo jordan 4 columbia columbia 4s columbia 4s oreo 4s columbia 4s