Kimya
Florakim Kimya
temizlik ürünleri deterjan imalatı kimya sanayi
temizlik ürünleri deterjan imalatı kimya sanayi
Florakim Kimya Temizlik Ürünleri Deterjan Üretimi Kimya Sanayi 2014 ©
Florakim Kimya Logo
Florakim Linkedin Sayfasını Takip Edin
Florakim Facebook Sayfasını Takip Edin
Tuz Ruhu
Tertemiz yüzeyler...

FLO Tuz Ruhu; lavabo, tuvalet, banyo, karo, fayans gibi sert yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Tuz ruhu kullanıldıktan sonra ağzı sıkı bir şekilde kapatılmalı ve çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Tuz ruhunun kullanıldığı yerde çok fazla pas. kir veya mantar var ise bir miktar bekletilmesi ve sonra ovma yöntemi uygulanmalıdır. Ayrıca tuz ruhu kireç, beton, ve çimento oluşmuş bir yerde kullanarak bu maddeleri çözebilirsiniz.

Ürün Çeşitleri :
Tuz Ruhu   600 g x 24 adet
Tuz Ruhu      5 kg x 4 adet
Tuz Ruhu    30 kg

Kullanma Talimatı : Tuvalet, banyo, lavabo vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Temizlenecek yüzeye yeteri miktarda dökülerek yüzeye yayılması sağlanır, 5-10 dakika sonra bol su ile durulanır. Metal yüzeylere uygulamayınız. Çamaşır suyu, amonyak ve diğer asitli maddelerle birlikte kullanmayınız.

Ürün Bileşimi : HCL, Dolgu Maddesi
FLO Tuz Ruhu 600 gr
Tuz Ruhu
600 g
Tuz Ruhu 600 gr
Ev Temizlik Ürünleri
oreo 4s oreo 4s French blue 7s jordan 4 oreo jordan retro 7 columbia 4s oreo 4s oreo 4s jordan retro 7 jordan 4 oreo oreo 4s oreo 4s oreo 4s columbia 4s oreo 4s oreo 4s French blue 7s jordan 4 columbia oreo 4s columbia 4s jordan 7 French blue oreo 4s jordan 4 columbia oreo 4s jordan 7 French blue French blue 7s jordan 4 oreo oreo 4s oreo 4s jordan retro 7 jordan 4 oreo oreo 4s jordan 4 columbia oreo 4s columbia 4s jordan 4 columbia jordan 4 columbia French blue 7s French blue 7s oreo 4s